Producenci
Otwarta paczka

Co to jest "Otwarta paczka"?

W każdej nowej dostawie wpada Ci w oko jakaś perełka, chciałabyś/chciałbyś zrobić zakupy, ale za przesyłkę płacić tylko raz? To proste! Wystarczy, że przy finalizacji zamówienia, jako sposób dostawy wybierzesz opcję "Otwarta paczka" i przez 21 dni możesz dokładać produkty z różnych dostaw do swojego koszyka.

Tak więc "Otwarta paczka" polega na łączeniu kilku Twoich zamówień w jedno. Zaznaczając formę dostawy "Otwarta paczka" zgadzasz się na wstrzymanie wysyłki obecnego zamówienia, w celu połączenia go z następnym i zbiorczej wysyłki Twoich zamówień. Dzięki temu za dostawę płacisz tylko raz lub będziesz ją mieć za darmo.

Pamiętaj, że czas na opłacenie zamówienia objętego formą dostawy "Otwarta paczka" jest taki sam, jak w przypadku wyboru innych form dostawy - są to 2 dni robocze.

Jak mogę zamknąć "Otwartą paczkę"?

Możesz napisać wiadomość w uwagach do zamówienia lub na instagramie @ponad_czasem
prośbę o zamknięcie paczki, podając jaką formę dostawy wybierasz (Orlen Paczka lub Paczkomaty InPost) i adres punktu odbioru.

Darmowa dostawa obowiązuje od 299 zł (Orlen Paczką).
W przypadku wyboru płatnej formy dostawy, jej koszt jest następujący:

Orlen Paczka: zamówienie o wartości do 289,99 zł - 9,99 zł

Paczkomat InPost: zamówienie o wartości do 199,99 zł - 14,69 zł, od 200 zł 15,99 zł

Po opłaceniu kosztów dostawy Twoje zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki, zależnie od opcji, która została wskazana.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl